Licence Creative Commons

Pokračujeme... v zavírání

Toto je skrytý článek-jen-na-odkaz: neuvolněný pro volné šíření a nezveřejněný na výpisu blagů. Nešiřte jej, prosím.

22. 12. 2014
Jak jsem avizoval, samotné články jsou sice i nadále dostupné, ale veškerá navigace je pryč a teď bude nějakou dobu probíhat synchronizace s vyhledávači po upraveném nastavení indexování obsahu stránek roboty.

V této podobě "jen-na-odkaz" to web doklepe nejspíše do dalších voleb do PS a podle jejich výsledku se uvidí, zda zmizí úplně nebo se třeba v nějaké formě opět vrátí i s novým obsahem.

Srovnal jsem si to v hlavě a kromě zmíněných politicky-bezpečnostních důvodů je to dané i tím, že za těch 7 let, která diskutuji, píši a angažuji se pod tímto nickem jsem se tak nějak vyčerpal a mám už plné zuby "počítačů a internetů". Aby se ze mne předčasně nestal zapšklý dědek, potřeboval jsem "oraz" -- ale k tomu byl krom impulsu psýché nutný i racionální důvod, který se objevil až v podobě nynějšího politického "retro drama".

Prozatím tedy sbohem.

Byla to zajímavá a nanejvýš poučná léta.

(P.S.: sekce "víra" zůstane fungovat i s vlastní navigací tak jako předtím zbytek webu, neb soudím, že tamní články jsou neškodné.
Prozatím zůstává beze změn fungovat i sekce zbrojnice a to zejména proto, že je s jejím pouzavíráním moc práce.
A opět v horizontu nízkých jednotek týdnů až vyšších jednotek dní bude ještě fungovat i navigace/výpis sekce zásadní, jejíž postřehy jsou nejméně specificky adresné a nejvíce zaměřené na obecnou dynamiku událostí a principy.
)


Vzkaz autoru

Na článek můžete reagovat použitím následujícího formuláře.
Váš komentář:

Váš e-mail (očekáváte-li reakci z mé strany):

Níže prosím opište dvě zdeformovaná slova z obrázku do rámečku pod nimi.
Jedná se o ochranu proti zasílání spamu, protože počítačoví roboti ona slova nedokáží rozluštit. Pokud je nedokážete rozluštit ani vy, kliknutím na ikonku reproduktoru se vám přehrají.